Zielone Punkty Wrocławia

Inicjatywa społeczna promująca zdrowy i aktywny styl życia w szczególności na świeżym powietrzu!!

Na twojej dzielnicy jest mało wydarzeń dla mieszkańców? Zarówno dla małych i tych trochę starszych? Brakuje „zielonych miejsc” w których można odpocząć z rodziną przy grillu, muzyce, a przy okazji zaopatrzyć się w świeży chleb, zdrową słodycz czy też prawdziwy miód?

To nasza misja! Edukować!

Nasi wystawcy z przyjemnością opowiedzą jak pozyskują miód, jak dobrze kisić kapustę, jak wypiekać chleb lub po prostu przygotują dla Państwa mała degustację!!

Na każdym wydarzeniu odbywać się będą kiermasze zdrowej żywności , dzięki czemu będzie to doskonała okazja by w jednym miejscu kupić wszystko co zdrowe i wartościowe i co najważniejsze ze sprawdzonego miejsca.

Pamiętajcie ! Jedzenie smakuje inaczej, bez wyrzutów, gdy wiemy, że zaraz je spalimy! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom będziecie mogli wziąć udział w jodze na trawie czy też w otwartych zajęciach fitness!

Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, gdyż na każdym będzie znajdowała się strefa specjalnie dla Nich.

Co się na niej znajdzie? Między innymi tory przeszkód, dmuchańce, basen z kulkami, zjeżdżalnia, karuzela czy byk rodeo! Nasi animatorzy zmienią dzieciaki w każde zwierzątko które sobie wymarzą!

Najważniejsze dla Nas jest by wszyscy mieli okazję do wspólnego wyjścia z rodziną i poznania zdrowej żywności od kuchni !

Zapraszamy gorąco na pierwszą odsłonę Naszej imprezy w ramach Zielonych Punktów Wrocławia!!

Tyle ile jest dzielnic we Wrocławiu tyle chcemy zrobić Naszych spotkań!! Niech one staną się tradycją!